O projekcie

Erpegowy Cyrk to grupa znajomych, która zdecydowała się na upublicznienie swoich zmagań oraz pokazanie, że inny sposób grania jest możliwy na polskiej scenie erpegowej. Wyróżnia nas wysoki poziom technologiczny, ogrywanie własnych scenariuszy oraz unikatowy styl graficzny. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych poczynań.

Kilka informacji o

graczach:

Kiperius

Mastermind Erpegowego Cyrku, świr, który nie potrafi przestać rozmawiać o erpegach. Permanentny Mistrz Gry, który się odgraża, że kiedyś będzie tylko graczem.

Przyszła inżynier zamiast pisać pracę to siedzi i gra w gierki, erpegi, czyta
i wyżywa się artystycznie.

r01n

Hasteor

t

Stały bywalec RPGowy. Nie wie za bardzo skąd się tu znalazł ale trzyma stołek. Krakus z zasiedzenia, jako jedyny wychodzi na pole.

Z zawodu student, czasami nawet pije piwo. Hater Warhammera nr 1, samochodziarz, kociara. Zaimki: każde. Jestem tu by pograć w rpgi ✌️

Cathulhu

Bayazh

Ten opis to tylko place holder na czas aż Bayazh znowu napisze 12 stron swojego backstory, ale szkoła i nieustanne rpgi go powstrzymują, więc niech wystarczy stwierdzenie, że jest tym jednym krasnoludzkim warhammerowcem w grupie.

Jestem żabą i gram w erpegi, istniejemy.

Frog

Pine

W cyrku rysuję portrety i projektuję layouty. Można mnie znaleźć też na Instagramie.

Ciężko powiedzieć, czym się zajmuje. Mówi, że zawodowo czyści układy wentylacyjne, ale czasem można Ithiego przyłapać jak studiuje lub gra w coś, czego najpewniej nie rozumie. Wiadomo tylko, że najbardziej lubi erpegi narracyjne i pisane.

Ithi

alakoala

Moderatorka na Twitchu. W RPGi gram raczej od święta - najczęściej w Tajemnice Pętli, bo są najbardziej chillerskie. Większą przyjemność sprawia mi oglądanie sesji i kibicowanie graczom w pokonywaniu kłód rzucanym im pod nogi przez MG.

Nie ma pojęcia jak się tu znalazł, ale lubi czasem grać w erpegi, to został na dłużej. Od 6 lat rodowity warszawiak.

Golter

G4M3R_GRRRL

Graficzka pixel artowa, uwielbia improwizować na scenie i w rpgach. Kolekcjonuje komiksy, ładne kamyki i dane osobowe. Z niecierpliwością czeka na sesję Kuców.

Nie grywa w RPGi, sporadycznie słucha sesji innych. Jego życiową rolą jest być moderatorem.
Tworzy projekty o które nikt nie prosi, jednym z nich jest ta stronka.

Pacimierz